Троє правоохоронців постраждали під час погромів кіосків на ринку біля станції метро «Лісова».

Троє правоохоронців постраждали під час погромів кіосків на ринку біля станції метро «Лісова».

Про це повідомляє поліція Києва.

Зазначається, що 10 активних учасників погромів доставили до Деснянського управління поліції. Слідчі відкрили два кримінальні провадження: за ч. 2 ст. 296 (Хуліганство) та ч. 2 ст. 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України.

«Поліцейські втрутилися у ситуацію і припинили протиправні дії. У результаті троє правоохоронців отримали тілесні ушкодження, їм надають медичну допомогу. Десятьох активних учасників затримали і доставили до управління поліції. Зараз слідчі вивчають записи відеонагляду, зокрема і ті, що розміщені у мережі Інтернет, тож діям кожного доставленого нададуть правову кваліфікацію», — розповів начальник поліції Києва Андрій Крищенко.

Нагадаємо, 27 травня на ринку біля метро «Лісова» у Києві погромили кіоски, працівник одного з яких побив пенсіонера.

Спочатку повідомлялося, що ймовірно погроми влаштували представники праворадикальної організації С14, проте пізніше організація опублікувала спростування цієї інформації.

Раніше на ринку демонтували  вивіску кіоска, біля якого стався конфлікт 26 травня, коли продавець вдарив військового пенсіонера.

Директор «Базару на Лісовій» Артем Антонов повідомив Громадському, що одразу розірвав договір із арендарем Михаїлом, який торгував у кіоску, працівник якого вдарив пенсіонера.

Нагадаємо, поліція Києва затримала чоловіка, який побив    військового пенсіонера на ринку біля станції метро «Лісова». 

Відео побиття чоловіка у Facebook виклала дочка потерпілого. Вона ж і описала у соцмережі увесь конфлікт, що стався. Пізніше жінка також опублікувала допис, у якому показала рентгенівський знімок батька, а також наголосила, що «там де не діє справедливе правосуддя, діє самосуд», оскільки у мережі ця ситуація набула широкого розголосу.

Поділитись: