Фото:

Готель «Дніпро»

Антимонопольний комітет України дозволив товариству з обмеженою відповідальністю «Смартленд» придбати готель «Дніпро». Нові власники вже обіцяли перетворити будівлю на простір для кіберспортсменів.

Як повідомляє пресслужба АМКУ, перевірка показала, що внаслідок придбання готелю власники не здобувають суттєвої частки на ринку, що б вказувало на їхню монополію.

Крім того, разом з Антимонопольним комітетом перевірку «Смартленду» здійснили Державна служба фіскального моніторингу та Служба безпеки України. Вони не виявили фінансових порушень у придбанні «Дніпра».

«Враховуючи викладене, Антимонопольний комітет України надав дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю "Смартленд" на придбання акцій приватного акціонерного товариства «Готель "Дніпро"», – зазначає АМКУ.

Раніше «Наші гроші» виявили, що засновником фірми «Смартленд» був гравець у покер Ванхапелто Петтері, пов’язаний із компанією Olympic Entertainment Group AS, яка судиться з Україною через заборону на азартні ігри у 2009 році.

Приватизація готелю «Дніпро»

15 липня на аукціоні приватизували київський готель «Дніпро» за 1,1 мільярда гривень при стартовій ціні у 81 мільйон гривень. Нові власники — засновник української кіберкоманди NAVI Олександр Кохановський та його партнери. Вони планують зробити там простір для кіберспортсменів.

Олександр Кохановський приблизно 20 років працює в індустрії кіберспорту. У 2009 році він заснував українську кіберспортивну організацію Natus Vincere (Na'Vi), яка вперше в історії кіберспорту виграла три головні турніри за один рік — World Cyber Games, Intel Extreme Masters та Electronic Sports World Cup. Торік Кохановський запустив платформу DreamTeam, яка набирає та керує кіберспортсменами.

Гальма приватизації

Нові власники київського готелю «Дніпро» у серпні заявили, що проти продажу в Окружний адмінсуд Києва подали одночасно чотири однакові позови. Так, це той суд, керівництво якого антикорупціонери підозрюють у спробі захопити судову владу в Україні.

«Завжди будуть ті, хто хоче купити готель за мільярд, зробити щось велике, сучасне і вивести Україну у світовий топ, і будуть ті, хто хоче купити готель за гривню, використовуючи для цього старі методи», — прокоментував це тоді Кохановський.

Керівництво Окружного адмінсуду Києва, зокрема його очільника Павла Вовка, звинувачують у численних порушеннях закону: у спробі узурпувати судову владу в країні та неправосудних рішеннях на користь політичних еліт та бізнесменів.

Поділитись: