Колекціонерка з Європи не стала відмовлятися від придбаної на аукціоні картини вуличного художника Бенксі, яка самознищилися одразу після продажу.

Покупець вирішила «придбати нову картину, яка була створена тієї ночі», заявили в аукціонному будинку Sotheby’s.

Порізаній картині Бенксі дали нову назву: «Любов — у смітнику». Ціна картини, за якою колекціонерка її купила, також залишилися незмінною (1,4 мільйони доларів).

«Коли шреддер опустився і робота була порізана, спочатку я була шокована. Але потім я почала усвідомлювати, що в мене буде своя частинка мистецької історії», — розповіла колекціонерка.

На аукціоні картину художника продали за понад мільйон доларів. Після стуку молотка — картина порізалася. Після цього інциденту її вартість оцінили удвічі більше.

Бенксі показав, як вмонтував у раму механізм для знищення картини.

Бенксі — псевдонім англійського андерграундного художника графіті , політичного активіста та режисера, особа котрого не встановлена. Навколо його біографії та справжнього імені точиться багато суперечок. Згідно з найпоширенішими версіями, його справжнє ім'я — Роберт або Робін Бенкс.

Графіті Бенксі стали з'являтися на вулицях з початку 1990 років. Нині його роботи оцінюються у мільйони доларів і значно збільшують вартість нерухомості, на яких розміщені.

Поділитись: