Колишній партнер екс-голови передвиборної кампанії президента США Дональда Трампа Пола Манафорта — Рік Гейтс — заявив, що Манафорт допомагав українському президенту Петру Порошенко під час президентської кампанії 2014 року.

Колишній партнер екс-голови передвиборчої кампанії президента США Дональда Трампа Пола Манафорта — Рік Гейтс — заявив, що Манафорт допомагав українському президенту Петру Порошенку під час президентської кампанії 2014 року.

Про це повідомив телеканал NBC, кореспондент якого перебуває на судовому засідання у справі Манафорта.

«Гейтс зазначив, що востаннє вони з Манафортом працювали в Україні над кампанією Опозиційного блоку перед парламентськими виборами у жовтні. Компанія також асистувала Петра Порошенка», — повідомив канал.

Гейтс додав, що вони не отримали повного гонорару за свої послуги.

Водночас головна редакторка української служби «Голосу Америки» Мирослава Ґонґадзе, яка також перебувала на засіданні, повідомила в ефірі Громадського, що Рік Ґейтс сказав, що «Манафорт асистував у 2014 році кандидата у президенти Петра Порошенка, але ця робота не була оплачена».

Завідувач відділу Головного департаменту інформаційної політики Адміністрації президента Володимир Горковенко у коментарі Громадському заперечив, що Порошенко співпрацював з Манафортом під час виборчої кампанії 2014 року.

У публікації Громадського «Перший суд над Манафортом: українські олігархи та розкішне життя» повідомлялось, що Манафорт раніше намагався налагодити співпрацю із Петром Порошенком. Водночас в Адміністрації президента заявили, що з Манафортом не співпрацювали, хоча й отримували такі пропозиції.

Раніше Гейтс зізнавася, що допомагав Манафорту подавати неправдиві податкові декларації.

Також раніше бухгалтерка Манафорта зізналася у підробці його документів для зменшення податків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перший суд над Манафортом: українські олігархи та розкішне життя

Поділитись: