Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом приховування від державних установ однією з приватних клінік Києва позитивного тесту на коронавірус у пацієнта.

Як повідомили в пресслужбі Нацполіції, правоохоронці в інтернеті знайшли публікацію, у якій зазначалося, що в одній із приватних клінік столиці  киянину зробили тест на виявлення коронавірусної інфекції. Але про його проведення та отримання позитивного результату тесту клініка не повідомила Міністерству охорони здоров’я та Центру громадського здоров'я.

Кримінальне провадження відкрили за ч. 1 ст. 325 (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням) Кримінального кодексу України. Порушникам загрожує до 3 років в'язниці.

Наразі правоохоронці встановлюють осіб, причетних до вчинення кримінального правопорушення. Поліцейські направили також запити на отримання інформації до Київської міської державної адміністрації, Міністерства охорони здоров’я та приватної клініки, а також надіслали директору медичного центру виклик на допит для з’ясування усіх обставин інциденту.

Раніше міський голова Києва Віталій Кличко повідомив, що один з приватних медичних центрів Києва не повідомив Міністерство охорони здоров'я та Центр громадського здоров'я про позитивний результат тесту на коронавірус у киянина. Діагноз державним органам підтвердила 19 березня німецька лабораторія.

17 березня в Україні посилили відповідальність за порушення санітарних норм під час поширення коронавірусної інфекції.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: