Упродовж президентських та позачергових парламентських виборів слідчі Національної поліції України порушили близько 1000 кримінальних проваджень.

Про це повідомив Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час засідання колегії МВС.

«Тільки за результатами виборчої кампанії президента слідчими Національної поліції було порушено 436 кримінальних проваджень. На сьогодні 50 проваджень вже направили до суду, в 53 провадженнях особам повідомлено про підозру, ще в 22 слідство триває.Під час позачергових виборів до Верховної Ради України за фактами порушення виборчого процесу розпочато 547 кримінальних проваджень, 43 особам вже повідомлено про підозру», — розповів Арсен Аваков. 

За словами Авакова для забезпечення публічної безпеки під час позачергових виборів народних депутатів залучалося більше 132 тисяч правоохоронців системи Міністерства внутрішніх справ, в деяких регіонах були сформовані оперативні резерви.

Нагадаємо, 21 липня в Україні відбулися дострокові парламентські вибори. Явка за даними з усіх 199 округів склала 49,84%. Це найнижча явка в історії українських виборів до Ради.

За результатами голосування за партії місця розподілилися так:

  • «Слуга народу» — 43,16%;
  • «Опозиційна платформа — За життя» — 13,05%;
  • «Батьківщина» — 8,18%;
  • «Європейська солідарність» — 8,10%;
  • «Голос» — 5,81%.

Ті партії, які мають понад 2% голосів, отримуватимуть державне фінансування.

Поділитись: