Поліція відпустила 23 із 24 людей, яких затримали учора, 20 лютого, під час протестів у Нових Санжарах, що на Полтавщині. 

Про це повідомляє пресслужба Міністерства внутрішніх справ.

«Усі особи ідентифіковані, на період досудового розслідування затриманих відпустили додому, ще одна особа перебуває під вартою», — повідомили у поліції Полтавської області.

Правоохоронці Полтавщини несуть службу у посиленому варіанті та охороняють медзаклад, куди заселили евакуйованих з Уханя людей. Цілодобово на патрулюванні перебуває 200 правоохоронців, як поліцейських, так і гвардійців.

В МВС додали, що правоохоронці, які несуть службу, не мають можливості контактувати з громадянами у медзакладі.

Наразі ситуація у Нових Санжарах спокійна.

Нагадаємо, літак з евакуйованими з китайського міста Ухань українцями та іноземцями зранку 20 лютого приземлився у Харкові. На борту перебували 45 українців та 27 іноземців, а також екіпаж та лікарі. Зазначається, що всі здорові та без симптомів коронавірусу.

Увечері 20 лютого їх привезли до медичного центру в селищі Нові Санжари на Полтавщині. Місцеві жителі увесь день блокували дорогу, аби не пропустити автобуси з евакуйованими, та вимагали не розміщувати їх у місцевому медзакладі. Утім, коли автобуси під'їхали. правоохоронці відтіснили їх та звільнили дорогу. Проте не обійшлося без сутичок: агресивно налаштовані люди кидали каміння як в правоохоронців, так і в автобуси з евакуйованими українцями і іноземцями. Також один з чоловіків намагався наїхати на поліцейських автомобілем, а одному правоохоронців каменем проломили голову. Загалом постраждали 9 правоохоронців та один цивільний. Поліція порушила дві кримінальні справи.

Поділитись: