Евакуйованих з Уханя українців та іноземців вивозять з аеропорту в Харкові, 20 лютого 2020 року
Фото:

EPA-EFE/SERGEY DOLZHENKO

Літак авіакомпанії SkyUp, який евакуює українців та іноземців з Уханя, приземлився в Міжнародному аеропорту Харкова. До того літак дозаправився у Борисполі.

Про це повідомили в Міністерстві внутрішніх справ.

Так, прикордонники провели ідентифікацію громадян та поставили відмітки в паспортах іноземців біля трапу літака.

Прикордонний контроль здійснювався у захисному спорядженні. 

На борту перебували 45 українців та 27 іноземців, а також 22 членів екіпажу та лікарі. Зазначається, що всі здорові. На борту перебувають, зокрема, громадяни Аргентини, Домініканської Республіки, Еквадору, Коста-Рики та інших країн.

З аеропорту евакуйованих на транспорті Державної служби з надзвичайних ситуацій та під охороною поліції відвезуть до медичного центру «Нові Санжари» на Полтавщині. Там вони пробудуть на обсервації 14 днів.

Втім жителі Нових Санжар вийшли на мітинг проти розміщення евакуйованих у їхньому медичному центрі. Між протестувальниками і поліцією сталися сутички. Правоохоронці закликали до спокою та встановили понад 10 найагресивніших людей, з якими провели роз'яснювальні бесіди.

За останніми даними, загальна кількість інфікованих китайським коронавірусом зросла до 75 725, більшість випадків зафіксували на материковому Китаї. Відомо про 2 128 летальних випадків, більшість із них на материковому Китаї. По одному летальному випадку в Японії, Гонконгу, Франції, на Тайвані та Філіппінах, по два — в Ірані та на Diamond Princess. Водночас вилікувались 16 353 людей.

Поділитись: