УКРАЇНА

Поліція не відреагувала на скаргу щодо погроз літугрупованню «СТАН» — голова організації

4 листопада, 2017 00:11
УКРАЇНА/Поліція не відреагувала на скаргу щодо погроз літугрупованню «СТАН» — голова організації
Зберегти
Вигляд
Поліція не надала жодної відповіді щодо заяви з боку літературного угруповання переселенців з Луганська «СТАН», яким погрожували націоналісти

Поліція не надала жодної відповіді щодо заяви з боку літературного угруповання переселенців з Луганська «СТАН», яким погрожували націоналісти.

Про це в ефірі Громадське.Схід повідомив голова угруповання Ярослав Мінкін.

«Поліція ще не надавала жодної відповіді. Ми не знаємо, чи тривають слідчі дії, і чи є якась реакція на заяву», — сказав він.

Як додала членкиня угруповання Олеся Архіпова, остання інформація від правоохоронців була така, що цю заяву ще не передали на розгляд.

«Наразі у нас ситуація спокійна. Ми зробили прес-конференцію, де розказали, чому ми працюємо, і спростували ті питання, які були з боку агресивно налаштованих людей. Можна сказати, що ми спробували показати, що ми не маємо стосунку до сепаратизму», — сказав Мінкін.

28 жовтня, представники радикальних сил звинуватили  «СТАН» у сепаратизмі і намагались зірвати міжнародний захід за участі представників та представниць 7 країн.

У заяві «Карпатської Січі» ідеться про те, що учасники «СТАНУ» є представниками письменницької спілки самоназваної «ЛНР».

Водночас, в організації пояснюють, що ряд колишніх членів «СТАНУ» більше не мають впливу на політику організації.

«СТАН» спростувало звинувачення у сепаратизмі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Луганську немає любові. Інтерв’ю з з Ярославом Мінкіним, голови правління Громадської організації «МО «СТАН».

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини