УКРАЇНА

Поліція не виключає звинувачення екс-лідера «Правого сектору» Одеси Стерненка у перевищенні самооборони

25 травня, 2018 17:45
УКРАЇНА/Поліція не виключає звинувачення екс-лідера «Правого сектору» Одеси Стерненка у перевищенні самооборони
Зберегти
Вигляд
Поліція не виключає звинувачення екс-лідера «Правого сектору» Одеси Сергія Стерненка, який смертельно поранив чоловіка, у перевищенні необхідної самооборони.

Поліція не виключає звинувачення екс-лідера «Правого сектору» Одеси Сергія Стерненка, який смертельно поранив чоловіка, у перевищенні необхідної самооборони.

Про це повідомив радник начальника Одеської поліції Руслан Форостяк у Facebook.

«Чи загрожує активісту, Сергію Стрененку звинувачення у перевищені самооборони, чи навіть гірше? На це питання я відповіді не дам, це питання до слідства та прокуратури, я намагаюсь бути об’єктивним, тим більше що незважаючи на стосунки особисто з Сергієм, я досить прихильно ставився до деякої його громадської діяльності, але цілком допускаю, що дослідивши обставини, може трапитись і таке», — зазначив він. 

У ніч проти 25 травня екс-лідер одеського «Правого сектору» Стерненко заявив про замах на нього з боку двох чоловіків та оприлюднив відео затримання одного з них.  За словами Стерненка це третій напад на нього за останні місяці.

Як повідомила Громадському дружина Стерненка Наталя Усатенко, нападник помер від отриманих поранень.

Поліція затримала другого фігуранта та встановила особу загиблого та розслідує інцидент як умисне вбивство, замах на умисне вбивство і нанесення тяжких тілесних ушкоджень.

Поліція вилучила відео з камер та розглядає усі можливі версії подій, від банального побутового конфлікту чи пограбування до умисного нападу з політичних мотивів через його громадську діяльність.

Нагадаємо, вранці 1 травня в Одесі скоїли напад на колишнього главу місцевого відділення «Правого сектора» Сергія Стерненка.

У поліції розповіли, чому раніше не надали охорону  Стерненку.

Пов`язані новини