Правоохоронці не відкидають ймовірності причетності народного депутата від «Волі Народу» Олександра Пономарьова до вбивства учасника бойових дій Віталія Олешка (позивний «Сармат»).

Правоохоронці не відкидають ймовірності причетності народного депутата від «Волі Народу» Олександра Пономарьова до вбивства учасника бойових дій Віталія Олешка (позивний «Сармат»).

Про це на брифінгу заявив начальник управління Нацполіції в Запорізькій області Сергій Коміссаров.

Відповідаючи на запитання журналістів, чи відкинуло слідство версію причетності Пономарьова до вбивства, він сказав, що правоохоронці «нічого не виключають» та «будуть все перевіряти». Якщо встановлять його причетність, цією справою займеться Генпрокуратура.

«Якщо там причетний якийсь народний депутат, це прерогатива Генпрокуратури, всі матеріали ми надамо, хай дають оцінку, притягують, не притягують», — зазначив Коміссаров.

Він наголосив, що слідство збере і надасть всі докази.

Сам Пономарьов в коментарі Громадському повідомив, що особисто в нього конфлікту з Олешком не було:

«Я з ним (Олешком — ред.) бачився один раз в житті. Він прийшов до мене на прийом, це було роки 4-5 тому. Коментувати цей злочин повинні правоохоронні органи, і я сподіваюся на швидке та об’єктивне розслідування. Але звинувачення його помічника (добровольця Андрія Маджарова — ред.) — це повна маячня. Можу сказати, що він був неоднозначно активний не лише в межах своєї громадської діяльності, а й у бізнесі і мав велику кількість людей, яким це не подобалося. З приводу того, що сталося можу висловити тільки співчуття рідним та близьким».

31 липня в Бердянську Запорізької області застрелили місцевого активіста Віталія Олешка. Він був добровольцем батальйону «Донбас», брав участь у боях за Іловайськ, а відтак потрапив у полон до самоназваної «ДНР».

Для затримання вбивці на території Запорізької і Донецької областей ввели в дію план перехоплення «Сирена».

Координатор ініціативи «Стоп терор» Семен Кабакаєв повідомив про затримання під Мелітополем Запорізької області підозрюваного у вбивстві Олешка. Інформацію про затримання Громадському підтвердили в Національній поліції. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Убивство «Сармата»: що відомо про учасника війни на Донбасі та активіста Віталія Олешка

1 серпня у місті Василівка та в Бердянську Запорізької області поліція затримала п’ятьох підозрюваних у вбивстві бердянського активіста, учасника бойових дій на Донбасі Віталія Олешка.

Радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко повідомив Громадському, що один з підозрюваних у вбивстві Олешка Артем Матюшин був бійцем розформованої роти Міністерства внутрішніх справ «Торнадо».

Поділитись: