ENRU

Поліція проводить обшуки у члена НАЗК через фальсифікацію документів

Dca6be82da5f1e91b
Член НАЗК Руслан Радецький Фото: Громадське

Національна поліція проводить обшуки в кабінеті члена Національного агентства з питань запобігання та протидії корупції Руслана Радецького.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, передає кореспондент Громадського.

«Є рішення суду. Дійсно, проводяться деякі процесуальні дії стосовно члена НАЗК Руслана Радецького. Йдеться про фальсифікації документів. І відповідно, відбувається розслідування», — заявив Аваков.

Раніше повідомлялося, що поліція склала протокол на заступника глави НАЗК Радецького за адмінкорупцію.  

В поліції заявили, що Радецький не повідомив НАЗК про наявний у нього реальний конфлікт інтересів під час розгляду листа ГПУ та в подальшому погодив проект рішення про відмову у повній перевірці декларацій одного з суддів Печерського районного суду м. Києва за 2015, 2016 роки.

Нагадаємо, раніше на засіданні уряду прем'єр-міністр Володимир Гройсман розкритикував роботу глави НАЗК Наталії Корчак і порадив усім членам агентства написати заяви про відставку через проблеми в роботі реєстру електронних декларацій. Зі свого боку, Корчак заявила, що не має наміру подавати у відставку.

30 березня Мінюст за дорученням прем’єр-міністра почав розробку законопроекту про конкурс щодо обрання нового керівництва НАЗК.

В Мін'юсті заявили, що нове керівництво НАЗК можуть призначити до середини літа.

Згідно із меморандумом МВФ, Верховна Рада України має ухвалити закон про антикорупційні суди до 15 червня.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram