УКРАЇНА

Через травмування хлопчика у аквапарку Києва порушили справу

26 лютого, 2018 19:01
УКРАЇНА/Через травмування хлопчика у аквапарку Києва порушили справу
Зберегти
Вигляд
В столичному управлінні Нацполіції повідомили, що з’ясовують подробиці та обставини травмування 11-річного хлопчика на території аквапарку в Києві.

В столичному управлінні Нацполіції повідомили, що з’ясовують подробиці та обставини травмування 11-річного хлопчика на території аквапарку в Києві, відкрито кримінальне провадження.

Про це йдеться у заяві поліції Києва.

Повідомляється, що про інцидент, який стався в суботу, сповістив батько потерпілої дитини. За його словами, на хлопчика впала частина конструкції. Унаслідок чого він отримав травму голови.

Поліція оглянула приміщення аквапарку та поспілкувалася із працівниками закладу. За попередньою інформацією, на хлопчика впала частина пластикового каркасу водної гірки. 

Розпочато кримінальне провадження за попередньою кваліфікацією ч. 1 ст. 137 (неналежне виконання обов'язків щодо охорони життя та здоров'я дітей) КК України.

Санкція статті передбачає до 3 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади.

Раніше мати хлопчика повідомила, що на її дитину впала конструкція однієї з водних гірок, через що вона дістала травми голови. Дитину після інциденту одразу госпіталізували до лікарні: там хлопчику наклали 34 шви.

У той же час в інформаційному центрі аквапарку заявили, що не мають інформації про такий інцидент.

Більше про:
# аквапарк
# Київ
Пов`язані новини