З 1 квітня у Польщі посилюють обмеження через поширення коронавірусу, зокрема закриваються парки, сквери та пляжі.

Про це повідомляє пресслужба уряду Польщі.

Діти до 18 років зможуть виходити з дому лише у супроводі з дорослими. Залишаються чинними обмеження на пересування для інших людей: виходити на вулицю можна лише на/з роботи, у магазин чи аптеку.

На вулиці відстані між людьми має бути понад 2 метри. Це стосується і членів родини, крім батьків із дітьми до 13 років та опікунів людей з інвалідністю.

З квітня забороняється відвідувати парки, набережні, бульвари, ботанічні сади, пляжі, а також використовувати міські велосипеди.

У продуктових магазинах одночасно біля однієї каси можуть бути не більше, ніж три людин, а в поштових відділеннях — не більше, ніж 2 людини на одне вікно для обслуговування.

На ринках та ярмарках також вводять обмеження. Якщо на місцевому ринку є 20 точок продажу, максимум 60 людей можуть бути на території ринку одночасно.

Великі будівельні магазини мають бути закриті у вихідні дні. У будівельних та продуктових магазинах усі покупці мають бути в рукавичках.

З 10 до 12 у магазинах обслуговуватимуть лише літніх людей старших за 65 років. В інший час — обслуговуватимуть людей будь-якого віку.

Також закриваються усі готелі та хостели. Вони можуть працювати лише тоді, коли до них прибувають пацієнти на ізоляцію або у них проживають медичні працівники. Також у готелях можуть продовжувати жити делегати. Усі інші мешканці мають виїхати до 2 квітня.

У Польщі закриють усі перукарні, тату-салони та будь-які салони краси. Забороняється надавати ці послуги вдома.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

За останніми даними, у світі кількість інфікованих коронавірусом зросла до 803 537. Померли 39 040 пацієнтів. Одужати вдалося 172 426 людям. У Польщі зафіксовано 2 215 пацієнтів із коронавірусом.

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 8:00 та о 18:00.

Поділитись: