У Данії помер 78-річний дизайнер іграшок Єнс Нігаард Кнудсен — понад 40 років тому він винайшов жовту фігурку людини для Lego.

Про це повідомив дизайнер Lego Марк Джон Стаффорд у Twitter.

«Він залишив люблячу дружину, 3 дітей, 2 онуків та понад вісім мільярдів маленьких пластикових людей», — зазначив Стаффорд. Він додав, що Кнудсен помер 19 лютого.

Про смерть Кнудсена також написавч чинний головний дизайнер Lego Меттью Ештон. Він зазначив, що ніколи не зустрічався з Кнудсеном, але вдячний йому за винахід фігурки.

Кнудсен працював у Lego з 1968 року. За 10 років він створив жовту фігурку людини з рухомими руками та ногами. У 1978 році Кнудсен представив першу фігурку Lego Minifigure — поліцейського. Дизайнер наполягав, щоб фігурки були гендерно-нейтральними. У 2000 році Кнудсен вийшов на пенсію.

Раніше у компанії намагалися створити фігурку для конструктора. Це були нерухомі родини. У Lego вважали, що такі фігурки не залишають дітям місця для фантазії та ентузіазму грати з ними.

Як пише NRC, наразі існує понад 11 тисяч різних видів цих фігурок. Вони є різної статі, кольору, з різними зачісками та одягом.

Нагадаємо, помер 74-річний американський розробник Ларрі Теслер, який створив для комп'ютерів команди «скопіювати», «вставити» та «вирізати».

Поділитись: