Померла американська акторка Рассі Тейлор, яка більше 30 років озвучувала подружку мишеня Міккі Мауса Мінні в мультфільмах компанії Disney.

Про це повідомила The Walt Disney Company.

Жінка померла 26 липня у Глендейлі, штат Каліфорнія, у віці 75 років. Причина смерті не називається.

«Мінні Маус втратила свій голос після смерті Рассі Тейлор ... Мінні і Рассі працювали разом, щоб розважати мільйони людей по всьому світу. Це партнерство зробило Мінні світовою знаменитістю, а Рассі — легендою Disney, яку любили шанувальники по всьому світу», — заявив гендиректор компанії Боб Айгер.

Тейлор народилася у Кембриджі, штат Массачусетс, 4 травня 1944 року. Кар'єру акторки почала в 1980 році. Через шість років вона стала озвучувати Мінні Маус. Щоб отримати цю роль, вона брала участь у прослуховуванні разом із ще 200 претендентками.

У середині 1980-х років Рассі Тейлор познайомилася з актором Уейном Оллвайном, який озвучував Міккі Мауса з 1977 року. Вони одружилися в 1991 році і жили разом до його смерті в 2009 році, відзначає Disney.

«Я дійсно хочу, щоб кожен, хто прийде після нас, знав історію і традицію, а також любив цих героїв, як ми», — говорила Тейлор про себе і Вейна Оллвайна.

Персонаж говорив її голосом і в інших проектах, зокрема у фільмі «Хто підставив кролика Роджера».

Вона брала участь як акторка дубляжу в багатьох проектах, найвідоміші з яких — мультфільм «Пригоди Паддінгтона» і мультсеріали «Качині історії» і «Сімпсони».

«Я ніколи не хотіла бути знаменитою. Персонажі, яких я роблю, відомі, і це добре», — цитує Рассі Тейлор Disney.

Поділитись: