Держсекретар США Майк Помпео зустрінеться із заступником лідера КНДР, генералом Кім Ен Чолем у Нью-Йорку в рамках візиту 30-31 травня.

Держсекретар США Майк Помпео зустрінеться із заступником лідера КНДР, генералом Кім Ен Чолем у Нью-Йорку в рамках візиту 30-31 травня.

Про це у Twitter повідомила речниця Державного департаменту Гізер Нойєрт.

Вона зазначила, що предметом обговорення під час зустрічі будуть приготування до участі президента США Дональда Трампа у саміті з Північною Кореєю, що має відбутися у Сінгапурі.

29 травня один з нанаближених до північнокорейського лідера Кім Чен Ина генералів — Кім Ен Чоль — вилетів до Нью-Йорка для переговорів з американською владою щодо саміту 12 червня в Сінгапурі.

Раніше повідомлялось, що США відклали нові санкції проти КНДР.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп планував зустріч з главою Північної Кореї Кім Чен Ином у Сінгапурі 12 червня.

Згодом Трамп заявив, що що саміт з лідером Північної Кореї «може бути відкладений». 24 травня Трамп скасував зустріч з Кім Чен Ином, оскільки лідер КНДР продемонстрував у свої останніх заявах «злобу і відкриту ворожнечу».

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш висловив глибоку занепокоєність через скасування зустрічі президента США Дональда Трампа та лідера Північної Кореї Кім Чен Ина.

Водночас Кім Чен Ин заявив, що його зустріч з Трампом має відбутися.

Поділитись: