53% опитаних українців не готові виходити на протести для відстоювання своїх прав та інтересів. Про це свідчать результати опитування за період 19-30 січня, проведеного 4 організаціями, зокрема соціологічною групою «Рейтинг».

33% українців точно не готові виходити на акції протесту, 20% — швидше не готові. Ще 11% зазначили, що їм важко відповісти.

Натомість готові вийти на протести за свої права 37% громадян: з них 17% точно готові та ще 20% швидше готові.

Найвищий рівень підтримки протестів зафіксували у січні на Галичині, найнижчий — на Донбасі.

Соціологічна група «Рейтинг» зазначає, рівень протестності українців у січні зменшився, у порівнянні з листопадом 2018. Тоді на протести за свої права готові були вийти 52% опитаних.

Опитування проводили: центр «Соціальний моніторинг», «Український інститут соціальних досліджень ім. О.Яременка», «Інфо Сапієнс» та соціологічна група «Рейтинг». Статистична похибка вибірки не більше 1,0%.

10 січня працівники Лисичанського водоканалу вийшли на стихійний протест. Вони заявили, що виступають проти призначення некомпетентних, на їхню думку, керівників — директора та головного інженера.

12 січня працівниці державного підприємства «Селидвугілля» припинили своє голодування, яке почали з вимогою виплатити зарплатню. Голодування тривало 10 днів.

Поділитись: