За минулий тиждень в Україні Держспоживслужба провела 37 тисяч перевірок щодо дотримання карантинних норм підприємцями. На понад 9 тисячах об'єктах виявили порушення.

Про це на брифінгу 2 липня заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

«За минулий тиждень було проведено 37 тисяч перевірок. З них на кожному четвертому об'єкті виявлено порушення протиепідемічних норм, зокрема дотримання карантинних умов. Це свідчить про те, що більше ніж 9 122 об’єкти стали потенційним джерелом поширення коронавірусу», — заявив Ляшко.

Він наголосив, що над подоланням пандемії потрібно працювати як уряду та органам місцевого самоврядування, так і бізнесу й людям.

2 липня Міністерство охорони здоров’я оприлюднило оновлені епідеміологічні показники кожної області й Києва. Відповідно до них, до послаблення карантину не готові Київ та ще 10 областей.

За минулу добу, 1 липня, в Україні виявили 889 нових випадків коронавірусної хвороби. Загалом із початку епідемії COVID-19 підтвердили у 45 887 людей. З них 20 053 людини одужали, а 1 185 — померли від ускладнень. Наразі від хвороби лікуються 24 649 людей.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: