Компанія Ілона Маска Tesla Motors за квартал втратила близько 718 мільйонів доларів, що стало найбільшим відтоком грошей з компанії за всю її історію.

Компанія Ілона Маска Tesla Motors за квартал втратила близько 718 мільйонів доларів, що стало найбільшим відтоком грошей з компанії за всю її історію.

Про це повідомляє Reuters.

Проте інвестори очікували, що втрати компанії будуть ще більшими, через що вартість акцій Tesla зросла на 11%.

Як зазначається, Tesla відчуває суттєвий дефіцит грошових коштів. Наразі компанія працює над виробництвом бюджетних моделей електромобілів Model 3, намагаючись збільшити кількість виготовлених автівок, щоб задовольнити потреби ринку. Проте, щоб збільшувати обсяги виробництва, компанії Ілона Маска доводиться здійснювати значні витрати.

Зокрема, для збільшення швидкості виготовлення електромобілів компанії Tesla довелось відмовитися від тестування системи гальм.

Утім на початку липня компанія Tesla збільшила виробництво електрокарів Model 3 до 5 тисяч на тиждень. Хоча мала це зробити ще до кінця 2017 року.

Раніше аналітики Bloomberg повідомляли, що у компанії Ілона Маска Tesla можуть закінчитися гроші вже у 2018 році. Зокрема, через це Ілону маску довелось внести до компанії близько 10 мільйонів доларів власних грошей.

Крім цього, під час телефонного брифінгу компанії, Ілон Маск відмовився відповідати на питання аналітиків про фінансові показники Tesla, через що її акції впали одразу на 5%.

Акціонерам компанії рекомендували звільнити Маска з посади очільника ради директорів.

Раніше повідомлялось, що акції Tesla почали падати через невиправдання очікувань інвесторів щодо кількості вироблених автомобілів та через проблеми з автопілотом.

У лютому 2018 року компанія відзвітувала про рекордні збитки, які сягнули 675 млн доларів.

Також Tesla судиться з колишнім співробітником за крадіжку даних компанії.

Поділитись: