УКРАЇНА

Поранений під час військових навчань криворізький оператор почав самостійно дихати

5 вересня, 2017 10:26
УКРАЇНА/Поранений під час військових навчань криворізький оператор почав самостійно дихати
Зберегти
Вигляд
Поранений під час військових навчань телеоператор і журналіст Слава Волк був відключений від апарату штучної вентиляції легенів. Наразі він дихає самостійно.

Поранений під час військових навчань телеоператор і журналіст Слава Волк був відключений від апарату штучної вентиляції легенів. Наразі він дихає самостійно, передає «Перший криворізький».

Минулого тижня Славу прооперували у Львівському військовому госпіталі західного регіону. Головний хірург Військово-медичного клінічного центру Західного регіону Іван Богдан розповів, що Славу готують до тривалої реабілітації. Зараз зменшена доза препаратів, які вводилися для підтримання тиску.

Відео навчань/скріншот «Перший криворізький».

Мама Слави — Марія Вовк — розповіла, що після операції її син відчуває себе набагато краще. В'ячеслав, як і раніше, не рухається, але його настрій покращився, зазначила вона.

Напередодні стало відомо, що Славі Волку відмовили у визнанні потерпілим. Адвокат оператора на звернення до військової прокуратури Криворізького гарнізону Південного регіону України щодо визнання Волка потерпілим за одним із проваджень він отримав офіційну відмову.

Нагадаємо, 6 липня криворізький журналіст отримав вогнепальне поранення в шию під час командно-штабних навчань з територіальної оборони в Кривому Розі.

Військовослужбовець, який поранив журналіста, незаконно придбав зброю, носив і зберігав її. Військовий комісар заявив, що журналіста поранили під час незапланованої вправи.

Міністр оборони Полторак доручив проконтролювати лікування пораненого під час навчань у Кривому Розі оператора.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини