Економіка

Порошенко анонсував нові санкції за незаконні вибори на Донбасі та агресію РФ у морі

Громадське
Економіка/Порошенко анонсував нові санкції за незаконні вибори на Донбасі та агресію РФ у морі
Зберегти
Вигляд
Президент України Петро Порошенко анонсував запровадження нових санкцій за незаконні вибори на Донбасі та російську агресію в Чорному морі. Проект рішення щодо санкцій розглянуть на засіданні Ради нацбепеки й оборони України.

«Сьогодні на порядок денний засідання РНБО внесений проект прийняття рішення щодо застосування санкцій Україною за незаконне проведення виборів на території, окупованій на сході нашої держави — на Донбасі, за агресію проти нашої держави у Чорному морі біля Керченської протоки. Тих, хто атакував наші кораблі; тих, хто був причетний до незаконних судових процесів, до затримання; ті, хто віддавав накази... Ми маємо продемонструвати світу рішучість українських дій», — наголосив Порошенко. 

Він зазначив, що до списку тих, хто потрапить під санкції, увійшли депутати російської Державної Думи, зокрема з фракцій «Єдина Росія» та «ЛДПР», а також підприємства-постачальники Збройних сил Російської Федерації.

Нагадаємо,Росія 25 грудня оприлюднила перелік українських компаній та осіб, яких внесли в розширений санкційний список.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Укроборонпром і «опоблоківці»: хто потрапив під розширені санкції РФ?

18 грудня повідомлялося, що Уряд вніс на розгляд РНБО нові санкції проти Росії.

10 грудня Міністри закордонних справ країн Європейського Союзу підтримали введення санкцій проти 9 організаторів «виборів» ватажків та депутатів на окупованих територіях Донецької та Луганської областей, які відбулися 11 листопада.

3 грудня повідомлялось, що генеральний прокурор України Юрій Луценко пропонував РНБО запровадити санкції проти низки російських компаній та громадян.

Пов`язані новини