Чинний глава держави, та кандидат у президенти Петро Порошенко закликав Зеленського прийти на дебати на НСК «Олімпійський» 14 квітня, на 14:00. Про це на брифінгу повідомив речник передвиборного штабу Порошенка Олег Медведєв.

Він наголосив, що 19 квітня о 20:00 Порошенко прибуде до Суспільного телебачення.

«Він (Порошенко, ред.) повинен у цей час прийти на Суспільне телебачення. Він точно там буде. Петро Порошенко також прийде на дебати з Володимиром Зеленським 14 квітня о 14 годині 14 хвилин на НСК «Олімпійський». І ще раз наполегливо повторює запрошення Зеленському не боятися дебатів, не уникати, проявити сміливість і політичну волю прийти за тиждень до виборів», — сказав він.

Медведєв додав, що Порошенко готовий прийти на дебати в будь-який інший день, у тому числі 19 квітня, якщо вони не будуть перетинатися з офіційними теледебатами на Суспільному.

Згодом він уточнив, що вказав час 14:14 «для красного слівця», але мав на увазі 14:00. «Якщо серйозно, йдеться про 14:00», — додав Медведєв.

Раніше НСК «Олімпійський» повідомив, що отримав запити на проведення дебатів 14 і 19 квітня від уповноважених представників кандидатів у президенти.

Нагадаємо:

За результатами першого етапу президентських виборів, у другому турі змагатимуться шоумен Володимир Зеленський та чинний глава держави Петро Порошенко. Перший лідирував з різницею у 14.29%. 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile