Кандидати в президенти, чинний президент Петро Порошенко та комік Володимир Зеленський, назвали журналу «Новое время» своїх 3 пріоритети у випадку перемоги на виборах. Один з них — збігається.

Перший пріоритет Порошенка — план дій щодо членства в НАТО, другий — впровадження програми щодо боротьби з бідністю, третій — повернення суверенітету над тимчасово окупованим Донбасом і анексованим Кримом.

«Подолання економічної кризи, викликаної російською як військовою, так і економічною агресією, дало нам можливість відновити зростання ВВП та почати реалізацію соціальних програм, будувати економіку майбутнього», — сказав Порошенко.

Зеленський вказав, що його першим пріоритетом є припинення бойових дій на сході, другим — боротьба з корупцією, третім — дороги з нормальним покриттям.

На думку Зеленського, Україні варто вести переговори з союзниками (серед яких називає США, Велику Британію та, якщо це буде необхідно, то Росію), утім «ніхто не має права вирішувати щось щодо України без участі України».

Згідно з останнім опитуванням соціологічної групи «Рейтинг», Зеленського готові підтримати 24,9 % тих, хто визначився та має намір голосувати, чинного президента Петра Порошенка — 17,4%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Вибори президента України 2019: Хто у нас кандидати?

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019. Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня. Якщо буде другий тур, він відбудеться 21 квітня.

Поділитись: