УКРАЇНА

Порошенко обговорив з Туском загрози спорудження «Північного потоку-2»

22 червня, 2017 13:09
УКРАЇНА/Порошенко обговорив з Туском загрози спорудження «Північного потоку-2»
Зберегти
Вигляд
Президент України Петро Порошенко і президент Європейської Ради Дональд Туск обговорили загрози проекту спорудження газопроводу «Північний потік-2»

Президент України Петро Порошенко і президент Європейської Ради Дональд Туск обговорили загрози проекту спорудження газопроводу «Північний потік-2».

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Ми також скоординували наші позиції і загрози, які несе російський політично вмотивований проект «Північний потік-2», який спрямований не тільки проти України, а й проти всього Євросоюзу», — заявив Порошенко.

Також він додав, що енергетична безпека та ефективна співпраця залишаються актуальними як для України, так і для Євросоюзу.

«Північний потік» — газопровід від Росії до Німеччини, перша гілка якого вже збудована. «Північний потік-2» — друга ланка газопроводу, зведення якої планується через Балтійське море.

Нагадаємо, американські сенатори в середу, 14 червня, більшістю голосів схвалили законопроект, що розширює санкції проти Росії.

У четвер 16 червня міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель та канцлер Австрії Крістіан Керн засудили нові санкції США щодо будівництва Росією «Північного потоку-2».

Меркель приєдналась до критики розширення санкцій. А депутатка Європарламенту Ребекка Гармс в інтерв'ю Громадському сказала, що критикою санкцій США проти РФ Меркель показує підтримку «Північного потоку-2».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини