Петро Порошенко отримав більше голосів військових в зоні операції Об'єднаних сил, ніж Володимир Зеленський. Утім розрив між кандидатами станом на ранок 1 квітня становив 188 голосів.

Про це повідомило медіа LB.ua з посиланням на дані майже зі 60 спецдільниць (з 79 утворених загалом).

Порошенко отримав 9 957 голосів, тоді як Зеленський — 9 769, тобто розрив між кандидатами 188 голосів.

Кореспондент Громадського, який працював на одній з виборчих спецдільниць у Сєвєродонецьку (Луганщина), розповів, що на дільниці 000002 лідирує Порошенко. Утім з мінімальним відривом. На другому місці — Зеленський.

«Спостерігачі від команди «Зе» казали кілька разів, що там були проблеми з підрахунком. що кілька разів перераховували бюлетені», — додав журналіст.

Заступник голови ЦВК Євгеній Радченко зазначив журналістам у Центрвиборчкомі, що на спецдільницях для військових є «два безумовних лідери».

«Нічого екстраординарного на цих дільницях немає, є два безумовних лідери на цих дільницях, так само як і по всій Україні. Тому розповіді про адмінресурс, тиск на військовослужбовців — безпідставні», — Радченко.

Центральна виборча комісія вже опрацювала понад 60% проколівголосування на виборах президента. Підтримка Володимира Зеленського росте, Петра Порошенка та Юлії Тимошенко — падає.

Нагадаємо, згідно з даними Національного екзит-полу, до другого туру президентських виборів виходять Петро Порошенко та Володимир Зеленський.

Явка на виборах президента по країні 64%: найактивніше голосувала Львівщина.

Детально про вибори читайте в текстовому онлайні Громадського. Також дивіться наш онлайн-марафон.

Поділитись: