Президент Петро Порошенко планує подати позов проти телеканалу «1+1». Глава держави вважає, що канал поширює дезінформацію.

Про це повідомив глава фракції «Блок Петра Порошенка» Артур Герасимов.

«Петро Порошенко вирішив подати до суду на канал «1+1» за систематичну брехню в особливо великих розмірах, за поширення гігантських масштабів дезінформації, що завдають шкоди честі та гідності кандидата в президенти і президента.

Передвиборчий штаб Петра Порошенка закликає всіх громадян України ставитись до новин та інших інформаційних продуктів каналу «1+1» з великою пересторогою. З кожним днем в них стає все менше журналістики — і все більше політичних замовлень від власника», — йдеться в заяві.

Нагадаємо, телеканал «1+1» 30 березня — в «день тиші» перед виборами — транслюватиме низку проектів студії «Квартал 95» кандидата в президенти Володимира Зеленського.

«Передвиборні агітаційні матеріали знімаються з 24 години останньої п’ятниці, що передує дню виборів чи дню повторного голосування», — йдеться в законі «Про вибори президента України».

Агітацією цей закон визначає «оприлюднення в друкованих та аудіовізуальних (електронних) засобах масової інформації політичної реклами, виступів, інтерв’ю, нарисів, відеофільмів, аудіо- та відеокліпів, інших публікацій та повідомлень», а також «проведення концертів, вистав, спортивних змагань, демонстрації фільмів та телепередач чи інших публічних заходів за підтримки партії — суб’єкта виборчого процесу чи кандидата на пост президента України».

Група «1+1 медіа» пояснила, що не вважає це порушеннямзаконодавства, бо в шоу Зеленський є актором, а не кандидатом.

Телеканал «1+1» належить олігарху Ігорю Коломойському, проте Зеленський заперечує будь-яку залежність від олігарха. Сам Коломойський вважає, що Україна потребує не одного Зеленського, а мільйонів Зеленських.

Раніше в громадському русі ЧЕСНО заявили, що концерти «Кварталу» можна вважати формою «гречкосійства».

Поділитись: