Чинний президент Петро Порошенко прийшов у студію телеканалу «1+1» і запросив свого опонента Володимира Зеленського прийти на дебати «прямо зараз». Але той у Франції.

Ведуча програми «Право на владу» заявила, що вони запрошували обох кандидатів у президенти, але прийшов тільки Порошенко. Чинний глава держави запросив опонента в студію на дебати.

Пізніше Зеленський включився у студію телефоном. Він розповів, що зараз перебуває у Франції і, за його словами, Порошенко це знає, тому «дивно», що він його запрошує на дебати.

Зеленський сказав, що буде брати участь у дебатах тільки 19 квітня на стадіоні НСК «Олімпійський». 

Після тривалої суперечки, коли обидва кандидати постійно перебивали одне одного, Зеленський сказав ще раз, що прийде на дебати 19 квітня.

«І крапка», — сказав шоумен і кинув слухавку.

Нагадаємо, 12 квітня Зеленський і Порошенко зустрінуться з президентом Франції Еммануелем Макроном.

Раніше у штабі Зеленського запропонували опонентам провести дебати по телемосту, якщо Порошенко вирішить 19 квітня прийти у студію Суспільного, а не на НСК «Олімпійський».

Нагадаємо:

За результатами першого етапу президентських виборів, у другому турі змагатимуться шоумен Володимир Зеленський та чинний глава держави Петро Порошенко. Перший лідирував з різницею у 14.29%. 

Поділитись: