Президент Петро Порошенко 29 квітня здійснив перший робочий візит після поразки на виборах. Порошенко приїхав у Львівську область, єдиний регіон України, де він набрав більше голосів за свого опонента Володимира Зеленського.

Петро Порошенко з дружиною вшанував пам'ять загиблих Героїв Небесної Сотні й учасників АТО на Личаківському кладовищі у Львові, а потім взяв участь у великодніх заходах у львівському Музеї народної архітектури і побуту.

Після цього чинний президент виступив на центральній площі міста, де подякував львів'янам за підтримку.

Як зазначає видання «Гордон», під час візиту до Львова Порошенко заявив, що він планує ще раз балотуватися в президенти України.

«Мій український народ подарував мені велике щастя — бути лідером всієї держави і всієї великої нації ці 5 років, а Господь допоможе, і повернемося на посаду президента», — сказав Порошенко. 

Порошенко одразу після програшу на президентських виборах заявив, що не йде з політики і анонсував, що балотуватиметься на наступних президентських виборах.

Нагадаємо, Петро Порошенко програв вибори шоумену Володимиру Зеленському. Різниця між Зеленським і Порошенком понад 48% голосів. На виборах президента у другому турі явка виборців склала 62,07%. Для порівняння у першому турі явка виборців становила 62,8%.

Варто зазначити, що шоумен Володимир Зеленський за підсумками другого туру переміг у всіх регіонах України, окрім одного — Львівської області.

Фото:

Громадське

Нагадаємо, Петро Порошенко та його партія не йтимуть на дострокові вибори до парламенту, оскільки ситуація, яка нині склалась у владі є «дуже небезпечною», заявила в ефірі Громадського депутатка від БПП Ніна Южаніна.

Поділитись: