Президент Петро Порошенко прокоментував запровадження Росією економічних санкцій проти вищого керівництва України. Він сказав, що це не було неочікувано.

«За невеликим виключенням, це список достойних людей, включно з моїм сином, включно з половиною моєї адміністрації, з великою кількістю народних депутатів, членів уряду. Перебування в цьому листі — це якась державна нагорода», — заявив Порошенко.Зазначимо, що самого Порошенка у санкційному списку РФ немає, адже проти президента їх запровадити неможливо.

Він вважає, що запроваджені Росією санкції свідчать про те, що РФ не збирається виконувати Мінські домовленості та зменшувати напругу у відносинах з Україною.

«Замість того, щоб бряцати зброєю на фронті, Росії треба просто піти геть з України. Забрати війська та відновити територіальну цілісність України. Тоді буде мир і не потрібно буде запроваджувати санкції», — сказав президент на прес-конференції з канцлеркою Німеччини Ангелою Меркель.

Меркель зі свого боку зазначила, що санкції проти РФ послаблять тільки у разі виконання Мінських домовленостей.

«Якщо буде прогрес, ми можемо пом'якшити ці санкції. Але зараз, якщо щось відбувається, то тільки по міліметру. Німеччина буде також виступати за продовження цих санкцій».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Син Порошенка, олігархи, десятки міністрів та депутатів — хто потрапив під санкції РФ

Українські політики та вище керівництво держави відреагували на запроваджені проти них економічні санкції Росії.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖСанкції, Донбас та німецько-українські відносини: прес-конференція Меркель і Порошенка в Києві (ВІДЕО)

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile