ENRU

Порошенко пропонує долучити до справи Шеремета експерта ФБР або Скотленд-Ярду

Президент Петро Порошенко пропонує долучити до розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета іноземного експерта.

Про це повідомив виконавчий директор Комітету захисту журналістів (CPJ) Джоел Саймон під час презентації доповіді щодо розслідування вбивства Шеремета в Українському кризовому медіа-центрі в Києві 12 липня.

За його словами, про це президент повідомив під час зустрічі з членами родини Шеремета та делегацією Комітету захисту журналістів напередодні, 11 липня.

Зокрема, Порошенко сказав, що таким «професійним, надійним» слідчим може бути представник ФБР або Скотленд-Ярду, пише один з авторів звіту Крістофер Міллер, американський репортер, що працює в Києві.

Але, як уточнив президент, це має бути погоджено із родиною загиблого журналіста.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Доповідь про вбивство Шеремета: відсутність результатів і вимога міжнародного розслідування.

Нагадаємо, журналіст Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року в Києві в результаті вибуху авто, за кермом якого він перебував.

8 лютого 2017 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков провів прес-конференцію щодо перебігу розслідування вбивства Шеремета.

Таким чином, на сьогоднішній день слідство розглядає 5 версій скоєння вбивства журналіста. Попри численні експертизи, допити понад 1000 осіб, вилучення відео з камер спостереження обсягом понад 150 терабайт, наразі у справі про вбивство Шеремета немає жодного офіційного підозрюваного.

10 травня журналісти презентували фільм-розслідування про вбивство журналіста Павла Шеремета. Зокрема, у фільмі йдеться про те, що співробітник СБУ був біля дому Шеремета в ніч перед убивством.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram