Кандидат та чинний президент Петро Порошенко «телефонує» виборцям та просить підтримати його у другому турі.

Після підняття слухавки звучить запис голосу Порошенка, який закликає людей йти на вибори та «підтримувати сильну Україну».

«Добридень! Це Петро Порошенко, президент України. 21 квітня — вирішальний день, що визначить долю України. Прошу вас підтримати мій курс, демократію і гідність, а не реванш, стабільну гривню, а не інфляцію, шлях до Європейського Союзу і НАТО. Підтримайте сильну Україну, а не країну, яка впаде на коліна. Головне — зберегти країну і до зустрічі 21-го», — мовить президент.

Аудіозапис оприлюднила Liga.net. Також у штабі Порошенка ЗМІ підтвердили, що це голос президента. Команда використовує «дзвінок виборцю».

Отримав такий дзвінок, зокрема, учасник першого туру виборів Анатолій Гриценко.

«Дзвінок з невідомого номера. Взяв слухавку. Несподівано знайомий голос: «Це Петро Порошенко. 21 квітня вирішальний день...» Вимкнув. Штабна агітка-циркуляр», — написав політик.

Дзвінок також отримала журналістка Соня Кошкіна.

«Щойно дзвінок з міського номера. «Доброго дня. Це Петро Порошенко, президент України» — ідеться на записі».

За даними останнього опитування «Рейтингу», кандидата у президенти Володимира Зеленського у другому готові підтримати майже 73% українців з тих, хто визначився і має намір голосувати. За його опонента Петра Порошенка готові проголосувати 27% виборців.

За результатами першого етапу президентських виборів, у другому турі змагатимуться шоумен Володимир Зеленський та чинний глава держави Петро Порошенко. Перший лідирував з різницею у 14.29%. Другий тур виборів президента України відбудеться 21 квітня.

Поділитись: