УКРАЇНА

Порошенко в Мюнхені продемонстрував прапор ЄС, привезений з Адвіївки

16 лютого, 2018 20:06
УКРАЇНА/Порошенко в Мюнхені продемонстрував прапор ЄС, привезений з Адвіївки
Зберегти
Вигляд
Президент Петро Порошенко під час виступу на Мюнхенській конференцій продемонстрував прапор Євросоюзу, привезений з зони бойових дій на Донбасі, а саме — з Авдіївки.

Президент Петро Порошенко під час виступу на Мюнхенській конференцій продемонстрував прапор Євросоюзу, привезений з зони бойових дій на Донбасі, а саме — з Авдіївки. 

«Я хочу продемонструвати прапор ЄС, який я привіз з Авідіївки, це неподалік Донецька. Це саме там Росія спробувала організувати гуманітарну кризу. Насправді — гуманітарну катастрофу. Я демонструю цей прапор, аби сказати, що війна на Донбасу стосується не тільки України. Це стосується Європи, миру та стабільності. Це стосується усих тих, хто протистоїть російській агресії», — сказав він. 

За словами президента, Донбас може стати успішним прикладом мирного врегулювання конфлікту. 

«Попри всі виклики, Донбас може стати успішним прикладом мирного врегулювання насильницького конфлікту. Усе, що для цього треба, — виконати Мінські угоди Росією», — додав Порошенко. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російська гібридна війна перетворюється на світову — Порошенко

16 лютого у Баварії стартувала Мюнхенська безпекова конференція. Цьогоріч тут обговорюють теми, які можуть стати початком глобального світового конфлікту. Це — напруженість між Північною Кореєю і США, між Саудівською Аравією та Іраном, між НАТО і Росією, а також війна в Україні.

В рамках конференції відбудеться зустріч в «нормандському форматі» щодо врегулювання конфлікту на Донбасі на рівні міністрів закордонних справ. Головними питаннями стануть звільнення заручників і введення миротворців ООН на Донбас.

Глава МЗС України Павло Клімкін заявив, що наполягатиме на передачі в міжнародне управління окупованих територій, доки не буде виконано Мінські домовленості. 

Пов`язані новини