УКРАЇНА

Порошенко відкликав проект про позбавлення громадянства за участь у «виборах» в Криму

16 травня, 2018 16:43
УКРАЇНА/Порошенко відкликав проект про позбавлення громадянства за участь у «виборах» в Криму
Зберегти
Вигляд
Президент України Петро Порошенко відкликав законопроект про внесення змін до Закону України «Про громадянство України» щодо удосконалення окремих положень міграційного законодавства.

Президент України Петро Порошенко відкликав проект про внесення змін до закону «Про громадянство України». У ньому, заокрема, йшлося про позбавлення українського громадянства за участь у «виборах» в анексованому Криму.

Відповідне звернення Порошенко передав главі парламенту Андрію Парубію, передає журналістка Громадського.

Законопроект передбачав, що набуття громадянства РФ у результаті анексії півострову Росією не є підставою для втрати громадянства. Проте повнолітнього громадянина, згідно із документом, могли позбавити громадянства України, якщо він скористався виборчим або іншим правом, чи виконав обов'язки, які на нього покладає іноземне громадянство.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Позбавлення кримчан громадянства України: що пропонує Порошенко?

Також у законопроекті йшлося про те, що позбавлення громадянства загрожує людям, які скористалася на території України під час виїзду або в’їзду в Україну паспортом іноземної держави, «що зафіксовано посадовою чи службовою особою Державної прикордонної служби України або іншого державного органу України».

Звернення Порошенка до Парубія щодо змін закон про громадянство

Нагадаємо, 20 квітня президент України Петро Порошенко запропонував Верховній Раді проект закону, яким передбачається втрата українського громадянства людиною, яка брала участь у «виборах»в анексованому Криму .

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Залишатися українцем у Криму — спецрепортаж з окупованого півострова

Пов`язані новини