Політика

Порошенко витрачає орієнтовно 10 млн грн щодня на передвиборчу кампанію – штаб

«Інтерфакс-Україна»
Політика/Порошенко витрачає орієнтовно 10 млн грн щодня на передвиборчу кампанію – штаб
Зберегти
Вигляд
За 7 днів передвиборчої кампанії Петра Порошенка як кандидата в президенти з рахунку виборчого фонду витратили 70 мільйонів гривень.

«За ці сім днів виборчої кампанії з рахунку виборчого фонду сплачено майже 70 млн грн, в середньому 10 млн щодня», — сказав член виборчого штабу Порошенка Руслан Князевич під час прес-конференції в Києві.

За його словами, коли Центральна виборча комісія зареєструвала Порошенка кандидатом на пост президента, був відкритий і наповнений рахунок виборчого фонду.

Водночас керівник виборчої кампанії Ігор Гринів наголосив, що Порошенко фінансує свою передвиборчу кампанію власним коштом.

Станом на 15 лютого 14 із 44 зареєстрованих кандидатів у президенти ще не відкрили банківські рахунки своїх виборчих фондів для збору коштів на фінансування виборчої кампанії. Це обов'язкова умова для початку агітації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Порошенко, Зеленський чи Тимошенко? Соціологи про вибори-2019

Серед 30 кандидатів, які вже відкрили фонди, Олег Ляшко, Юлія Тимошенко, Ілля Кива, Петро Порошенко, Володимир Зеленський, Юрій Бойко, Анатолій Гриценко, Андрій Садовий, Руслан Кошулинський та інші.

ЦВК зареєструвала 44 кандидати в президенти України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: #ВибориБезБрехні: перевіряємо Гриценка, Тимошенко, Бойка, Садового та Порошенка

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019. Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня.

Пов`язані новини