УКРАЇНА

Порошенко вніс подання про призначення нових членів Центрвиборчкому

5 лютого, 2018 14:00
УКРАЇНА/Порошенко вніс подання про призначення нових членів Центрвиборчкому
Зберегти
Вигляд
lead
Президент Петро Порошенко вніс до Верховної Ради подання на кандидатів у нові члени Центральної виборчої комісії.

Президент Петро Порошенко вніс до Верховної Ради подання на кандидатів у нові члени Центральної виборчої комісії.

Про це спікер парламенту Андрій Парубій повідомив у Twiter.

«Щойно президент Порошенко вніс подання на членів Центральної виборчої комісії до парламенту. Я невідкладно дав доручення відправити усі документи кандидатів у члени ЦВК на спец перевірку. Щоб зняти усі інтриги публікую текст подання», — повідомив він.

У списку є кандидат від «Батьківщини» Андрій Євстігнєєв, про що раніше повідомила представниця президента у парламенті Ірина Геращенко. Загалом у списку 14 кандидатів. 

Спікер Ради Андрій Парубій висловив сподівання, що парламент зможе почати призначення членів ЦВК у лютому.

23 січня президент Петро Порошенко офіційно передав голові Верховної ради Андрію Парубію список 13 кандидатів у члени ЦВК. На той момент, у списку були кандидати від різних політичних сил, окрім «Батьківщини». 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Юристка Порошенка, заступник Луценка та захисниця Ляшка: Хто рахуватиме голоси на президентських виборах.

Згідно з Конституцією України, Верховна Рада призначає і звільняє членів ЦВК за поданням президента, термін повноважень — 7 років.

У 12 з 15 членів ЦВК термін повноважень закінчився 1 червня 2014 року, ще у одного члена ЦВК — у лютому 2017 року, але вони продовжують виконувати свої обов'язки. Двоє членів ЦВК були призначені в квітні 2014 року.

Пов`язані новини