На рахунок президента Петра Порошенка надійшли 50 тисяч фунтів стерлінгів від корпорації ВВС в якості компенсації за поширення неправдивої інформації щодо Петра Порошенка. Про це глава держави заявив ввечері 16 квітня в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Сьогодні на мій рахунок надійшов перший транш в 50 тисяч фунтів, які ВВС заплатила за компенсацію як вибачення. Кожна копійка з цих коштів зараз буде переведена на благодійність», — сказав Порошенко.

Він підкреслив, що вперше за історію ВВС чинний глава держави виграв в суді подібну справу і захистив «честь України і свою».

Наприкінці березня британська служба BBC вибачилася перед президентом України Петром Порошенком і погодилася виплатити відшкодування за некоректний матеріал.

Ідеться про текст, у якому йшлося, що сторона Петра Порошенка заплатила гроші за те, аби продовжити його зустріч з президентом США Дональдом Трампом. У ньому зазначали, що за це адвокату Дональда Трампа Майклу Коену перерахували 400 тисяч доларів. Статтю опублікували на сайті ВВС у травні 2018 року, однак невдовзі видалили. Ця інформація також звучала у програмі BBC на телебаченні.

Після цього Порошенко подав до суду на BBC за матеріал про оплату ним зустріч зі з Трампом. У позові зазначалося, що BBC відмовилось опублікувати спростування або вибачення.

Поділитись: