Політика

Порошенко закликав ООН якнайшвидше розгорнути миротворчу місію на Донбасі

20 вересня, 2017 18:33
Політика/Порошенко закликав ООН якнайшвидше розгорнути миротворчу місію на Донбасі
Зберегти
Вигляд
lead
Президент України Петро Порошенко закликав Раду безпеки ООН розмістити миротворців на Донбасі у якомога більш стислі терміни.

Президент України Петро Порошенко закликав Раду безпеки ООН розмістити миротворців на Донбасі у якомога більш стислі терміни.

Про це він сказав під час дебатів Ради Безпеки ООН у Нью-Йорку.

«Я хочу знову повторити своє прохання на адресу Ради – розгорнути миротворців на Донбасі – чим швидше, тим краще», — сказав Порошенко.

Президент закликав генерального секретаря ООН Антоніу Гутерріша в рамках своїх повноважень направити в Україну місію з технічної оцінки.

«Дозвольте знову підкреслити пропозицію генеральному секретарю скористатися своїми повноваженнями відповідно до Статуту і направити місію з технічної оцінки в Україні. Виходячи з аналітичних висновків даної місії повинні бути вироблені можливості присутності політичного та іншого ООН на Донбасі», — сказав він.

20 вересня Порошенко обговорив з президентом Євроради розміщення миротворців на Донбасі

Раніше повідомлялось, що Порошенко поговорив про розміщення миротворців ООН на Донбасі з президентами Фінляндії та Польщі.

5 вересня Путін доручив російському МЗС унести на розгляд Радбезу ООН проект резолюції щодо миротворців на Донбасі. Умовою місії Путін назвав перебування миротворців виключно на лінії зіткнення. Але після розмови з Меркель Путін погодився врахувати зауваження щодо місії миротворців на Донбасі.

МЗС України назвало заяву Путіна спробою представити агресію внутрішньо-українським конфліктом. Згодом Україна довела до відома генсека ООН позицію щодо миротворців на Донбасі

14 вересня США виступили за миротворців ООН на Донбасі з широким мандатом по всій окупованій території і на кордоні з Росією. 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини