П’ятий президент України та чинний народний депутат Петро Порошенко заявив, що Державне бюро розслідувань викликало його на допит як свідка у справі про захоплення українських моряків у Керченській протоці.

Про це Порошенко розповів журналістам після допиту в ДБР в рамках справи щодо підписання Мінських угод.

П'ятий президент України повідомив, що офіційно звертався до ДБР, аби 24 січня його допитали у всіх справах, де він проходить як свідок. Слідчі відмовились це робити.

«Сьогодні мали бути дії, але не відбулися по моряках. І вони чекають, що ми ще раз прийдемо. Наголошую, що спеціально і навмисно це роблять. У нас наприкінці січня має бути Парламентська асамблея НАТО. 27-го я туди маю виїжджати, а вони призначають на 31 число знову допит», — сказав Порошенко.

Він зазначив, що зробили це, аби перешкодити його міжнародній діяльності. На питання журналістів про те, чи прийде Порошенко на наступний допит, він відповів: «я хочу наголосити, що якщо я буду в Україні, я точно прийду».

Також Порошенко повідомив, що йому не вдалося передати ДБР спільне звернення народних депутатів України та родин Героїв Небесної сотні, у якому йдеться про неприпустимість призначення у ДБР адвоката Януковича. 

Раніше в партії Порошенка «Європейська солідарність» повідомляли, що 24 січня це звернення намагалися передати народні депутати, але їх не пропустили в ДБР.

24 січня Петро Порошенко прибув на допит в Державне бюро розслідувань в рамках справи щодо можливої «державної зради» у Мінських угодах.

Раніше у Порошенка звинуватили ДБР і Офіс президента у стеженні за ним. Держбюро розслідувань нібито спеціально викликало його на допити тоді, коли Порошенко запланував поїздку до Швейцарії.

Поділитись: