Народний депутат від партії «Європейська Солідарність» заявив, що наразі щодо нього розслідують 24 кримінальні провадження і нібито за ними стоїть Офіс президента.

Про це він заявив в інтерв'ю Яніні Соколовій.

«24, бо три вони закрили. Але я це дізнався тільки з заяви, яка пролунала. Нам це не повідомляли», — сказав Порошенко.

Деякі кримінальні провадження щодо Порошенка відкриті за заявами ексзаступника глави Адміністрації Януковича, але на питання, чи ці провадження помста Портнова, той відповів: «Ну який Портнов? Яка помста? Це спроба Офісу президента або особисто Володимира Зеленського сховатися і відволікти увагу за димовою завісою, прикрившись Портновим. Це прямі вказівки з Офісу президента. Конкретно пана Смірнова, який відповідно як адвокат пана Єфремова дуже дружний з Портновим».

Народний депутат переконаний, що влада використовує такий сценарій, щоб «відволікти від реальних проблем» у країні. Також Порошенко запевнив, що зараз він проходить не найгірше випробування.

«Проходив і набагато більше жорсткі випробування за 5 президентських років, в тому числі у 2014 та 2015 роках», — сказав п'ятий президент України.

Нагадаємо, 10 червня Державне бюро розслідувань вручило підозру Порошенку у справі про призначення заступника керівника Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка. Сталося це тоді, коли він прийшов на допит у ДБР.

Натомість представник Офісу генпрокурора, який не представився, хотів вручити підозру. Порошенко та його захисники називають такі діями незаконними, посилаючись на те, що повідомляти про підозру депутату має генеральний прокурор.

А ось Венедіктова переконує, що генпрокурор має всі законні підстави доручити іншим прокурорам здійснити письмове повідомлення про підозру. За її словами, це передбачено частиною 2 статті 481 Кримінального процесуального кодексу.

Поділитись: