Колишній заступник глави адміністрації президента України часів Віктора Януковича Андрій Портнов заявив, що зареєстрував у Державному бюро розслідувань третю заяву про відмивання коштів, легалізацію незаконних доходів і несплату податків п'ятим президентом України Петром Порошенком.

Про це Портнов повідомив у своєму каналі в Telegram.

«Зареєстрував у Державному бюро розслідувань третю заяву про відмивання коштів, легалізації незаконних доходів і несплаті податків колишнім президентом Порошенком, який в складі організованої злочинної групи заволодів телеканалом «Прямий», оформивши його на офшорну компанію, яка фіктивно належала колишньому члену Партії регіонів Макеєнко», — написав Портнов.

Нагадаємо, Держбюро розслідувань зареєструвало заяву Портнова щодо президента Петра Порошенка. Портнов заявив, що вважає Порошенка причетним до «державної зради, спроби захоплення державної влади, перевищення влади та службових повноважень».

Андрій Портнов, який обіймав посаду радника екс-президента Віктора Януковича у 2011–2014 роках, 19 травня повернувся в Україну після п’ятирічної відсутності. У 2014 році Портнов виїхав з України, певний час жив у Росії, а потім переїхав до Відня.

У березні 2018-го СБУ порушила справу про держзраду щодо екс-заступника глави АП часів Януковича Портнова. Через це Портнов подав позов до суду на Службу безпеки України.

6 березня 2014-го ЄС запровадив санкції проти 18 громадян України, підозрюваних у незаконному привласненні державних коштів і причетності до порушень прав людини. Серед них був і колишній голова адміністрації президента Януковича Андрій Портнов.

Пізніше в березні 2015-го Європейський союз продовжив санкції, але виключив зі списку Андрія Портнова.

Поділитись: