У Службі безпеки України пояснили з чим пов'язані обшуки у компанії Укргазвидобування. Там зазначили, що посадовці компанії привласнили кошти під час утилізації небезпечних відходів буріння.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

«Правоохоронці встановили, що представники комерційної структури за «погодженням» з менеджментом Укргазвидобування та бездіяльності посадовців органів Держекоінспекції створили схему отримання неправомірної вигоди. Кошти привласнювали під час виконання договорів щодо утилізації відходів буріння у Полтавській області», — повідомили у СБУ.

Там зазначають, що через дії посадовців Укргазвидобування було завдано шкоду довкіллю Полтавщини. Зокрема, шкідливі відходи від буріння в Укргазвидобуванні викидували на звичайні полігони, в той час як такі відходи повинні утилізовувати через спеціальну процедуру.

Нагадаємо, що 11 вересня в Укргазвидобування повідомили, що у офісах компанії проводять обшуки.

Укргазвидобування — найбільша газодобувна компанія в Україні, яка добуває близько 75% загального видобутку газу. 100% акцій компанії належить державному Нафтогазу.

Раніше повідомлялось, що обсяги видобутку газу Укргазвидобуванням скорочуються пропри те, що інвестиції у галузь зросли у 1,5 рази.

Поділитись: