Заступника начальника відділу з розслідування особливо тяжких злочинів київської поліції Олександра Білика зняли з посади після журналістського розслідування, у якому він фігурував.

Про це заявили у київській поліції, повідомляє «Слідство.Інфо». 

Так, Білик фігурував у фільмі-розслідуванні «Місто вкрадених квартир» і, ймовірно, причетний до шахрайств з нерухомістю.

Водночас, його перевели в Дарницьке районне управління поліції, де Білик працюватиме заступником начальника слідчого відділу. Також у поліції повідомили, про проведене щодо нього службове розслідування. 

«За результатами службового розслідування встановлено, що підтвердити чи спростувати факти неправомірних дій без проведення слідчих дій не є можливим. Копії матеріалів службового розслідування направлені до ДБР», — повідомили у поліції. 

За матеріалами журналістського розслідування, Білик, ймовірно, брав участь у квартирних аферах у Києві, а також був присутнім під час силових захоплень житла та, за словами потерпілих, вимагав у них гроші. Також тривалий час співпрацював з інвестиційною компанією, причетною до привласнення майна киян і незаконного виселення людей.

Нагадаємо, слідчі ДБР повідомили про підозру колишньому начальнику ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області Віталію Глуховері, який перевищуючи надану йому владу, організував незаконне затримання співробітниками управління «КОРД» працівників патрульної поліції.

Поділитись: