Слідчі Державного бюро розслідувань повідомили про підозру колишньому начальнику ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області Віталію Глуховері, який перевищуючи надану йому владу, організував незаконне затримання співробітниками управління «КОРД» працівників патрульної поліції.

Про це повідомила пресслужба Бюро. 

«Слідчі центрального апарату ДБР повідомили про підозру колишньому начальнику ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області, який перевищуючи надану йому владу, організував незаконне затримання співробітниками управління «КОРД» працівників управління патрульної поліції в Дніпропетровській області», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у вересні 2018 року в Дніпрі підрозділ спеціального призначення КОРД затримав патрульних поліцейських, які зупинили люксовий позашляховик Range Rover начальника поліції Дніпропетровської області Віталія Глуховері за порушення правил дорожнього руху. Спецпризначенці відвезли патрульних до кабінету Глуховері, де генерал провів із ними розмову.

Коли цей інцидент набув широкого розголосу, президент Зеленський звернувся до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова із вимогою звільнити Глуховерю. Відреагувавши на це звернення Глуховеря заявив, що готовий надати «будь-яку інформацію для проведення об’єктивного розслідування».

26 липня 2019 року слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань зареєстрували кримінальне провадження за фактом можливого перевищення влади та службових повноважень, а 29 липня Віталія Глуховерю звільнили з посади начальника управління Національної поліції Дніпропетровської області.

Поділитись: