Посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф заявила, що лист британської сторони в Національне антикорупційне бюро України про громадянство Насірова справжній.

Посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф заявила, що лист британської сторони в Національне антикорупційне бюро України про громадянство Насірова справжній.

Про це вона написала у Twitter, реагуючи на заяви відстороненого голови Державної фіскальної служби Романа Насірова та його адвокатів про те, що у нього немає британського паспорта, а доказам НАБУ в цьому вони не довіряють.

«Посольство Британії підтверджує направлення листа НАБУ від 06.03.2017 та подальшу інформацію, надану паспортною службою Британії українській стороні», — йдеться в повідомленні Гоф.

Нагадаємо, 8 червня Солом'янський райсуд Києва відмовився стягнути 100 мільйонів гривень в дохід держави з Насірова. За клопотанням НАБУ та САП Насіров не здав британський паспорт, порушивши умови застави. 

Раніше прокурор САП повідомив, що Насіров отримав британський паспорт у січні 2013 року.  Насіров назвав докази надані обвинуваченням про британський паспорт фальсифікацією.

Нагадаємо, що 2 березня детективи НАБУ вручили підозру главі ДФС Роману Насірову. На думку слідства, Насіров дав дозвіл на розстрочення податкових боргів підприємствам народного депутата Олександра Онищенка. Тим самим, Насіров завдав збитків бюджету на 2 млрд гривень, заявив прокурор САП Назар Холодницький.

Кабмін відсторонив Насірова від посади на період слідства.

7 березня суд заарештував голову ДФС Насірова на два місяці з заставою у 100 млн гривень.16 березня главу ДФС Насірова випустили з Лук’янівського СІЗО.

У Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі заявили, що дружина Насірова внесла за нього заставу в розмірі 100 млн гривень. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: