УКРАЇНА

Посол Канади про «Нацдружини»: Створення таких партійно-політичних структур не закінчується добром

6 лютого, 2018 12:58
УКРАЇНА/Посол Канади про «Нацдружини»: Створення таких партійно-політичних структур не закінчується добром
Зберегти
Вигляд
Посол Канади в Україні Роман Ващук в інтерв’ю Громадському зазначив, що потрібно шукати якусь цивільну підмогу для поліції, але набагато краще робити це не на заполітизованому грунті

Посол Канади в Україні Роман Ващук вважає, що поява так званих національних дружин, які формуються як партійно-політичні структури «не закінчується добром».

В інтерв’ю Громадському він зазначив, що потрібно шукати якусь цивільну підмогу для поліції, але набагато краще робити це не на заполітизованому грунті.

«У нас є, приміром, добровольці, помічники поліції, проте аж ніяк не за якимось ідеологічними чи партійно-політичними критеріями. Тому тут варто замислитися всім, хто займається системою правопорядку в Україні, чи варто йти таким шляхом», — розповів посол.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Не треба перекладати відповідальність на вуйків з Канади, дядьків зі США чи євродіячів», — інтерв'ю з послом Канади

«Національні дружини» — проект так званого «азовського кола», пов'язаного з полком Національної гвардії «Азов» та його ветеранами.

28 січня в Києві так звану присягу склали 650 «дружинників» з усієї країни. Того ж дня вони пройшли маршем центральними вулицями столиці.

Командир «Національних дружин» заявив, що багато її членів сповідують ідеологію «модерного націоналізму».

«Дружинники» заявили про себе як про організацію з широким колом повноважень: від боротьби з браконьєрством у Канівському водосховищі до закриття нелегальних ігрових залів та охорони громадського правопорядку.

Про права дружинників  та їхню історію детальніше читайте у публікації: Дружини національного значення.

Пов`язані новини