Посольство Сполучених Штатів передало Національній поліції України 88 автомобілів Renault. Транспортні засоби здебільшого передадуть територіальним громадам.

Про це повідомила пресслужба посольства США в Україні.

«Ми дуже раді бути на цій церемонії передачі цих 88 транспортних засобів. Це найновіший захід в довгій серії кроків співробітництва, пане Голово (глава Нацполіції Ігор Клименко — ред.), над якими ми працюємо з поліцією України разом зі США», — зазначив під час виступу тимчасово повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор.

Також Тейлор зазначив, що багато з цих авто буде надано поліцейським у територіальних громадах.

«Мені було дуже приємно відвідати один із проєктів територіальних громад з питань поліцейської діяльності. Це був дуже вражаючий проєкт… Цим (передачею транспорту — ред.) ми продовжуємо співпрацю і сподіваємось на більше подібних церемоній у майбутньому», — додав він.

Як можна побачити на фото, Нацполіція отримала автомобілі Renault.

Зазначимо, директор Харківського інституту соціальних досліджень Денис Кобзін, який займається дослідженням довіри населення до поліції, зазначив, що справжня реформа поліції почнеться тоді, коли вона припинить бути централізованою структурою і не буде оцінювати сама себе.

Кобзін заявив, що, на його погляд, справжня реформа поліції ще не розпочалася, і система не змінилася.  

Поділитись: