УКРАЇНА

Посольство США в Україні продовжує працювати в звичайному режимі

22 січня, 2018 14:39
УКРАЇНА/Посольство США в Україні продовжує працювати в звичайному режимі
Зберегти
Вигляд
Попри тимчасову зупинку роботи уряду Сполучених Штатів, посольство країни у Києві продовжує працювати в звичайному режимі.

Попри тимчасову зупинку роботи уряду Сполучених Штатів, посольство країни у Києві продовжує працювати в звичайному режимі.

Про це в коментарі Громадському повідомив прес-секретар представництва Вадим Ковалюк.

«Поки що ми продовжуємо роботу, хоча є певні обмеження, які, втім, не впливають на нормальну роботу посольства. Наприклад, на час зупинки роботи уряду американським дипломатам заборонено давати інтерв’ю журналістам. Видача віз для громадян України триває. Працюємо далі й очікуємо на новини з Вашингтона», —розповів Ковалюк.

Водночас, свою роботу в Києві на невизначений термін припинив культурний центр America House — про це повідомили на офіційному сайті центру.

19 січня представники демократичної партії заблокували проект бюджету уряду через те, що не змогли знайти компроміс з республіканцями з приводу закону, що захищає від депортації мігрантів, після чого 20 січня федеральні відомства США призупинили роботу через відсутність фінансування.

Зокрема острів Елліс і статую Свободи закрили «до подальшого повідомлення» через відсутність федерального фінансування.

На час призупинення роботи уряду «некритичні» служби зупиняють роботу, а сотні тисяч працівників йдуть в неоплачувану відпустку.

Це не стосується лише найважливіх служб, таких як МНС, та тих, що напряму забезпечують безпеку держави, а саме армія. Деякі федеральні заклади можуть деякий час продовжувати працювати, накприлад в'язниці, Метеорологічна служба або служба управління повітряного руху.

Однак через те, що витрати бюджету встановлюються рішенням Конгресу, можлива зупинка фінансування і роботи будь-якої державної організації.

Пов`язані новини