Постанову про заборону будівництва «Музею Революції Гідності» на вулиці Інститутській у Києві скасували через її незаконнність.

Постанову про заборону будівництва «Музею Революції Гідності» на вулиці Інститутській у Києві скасували через її «незаконнність».

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури.

Цю постанову раніше виніс керівник Департаменту спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк, який розслідує злочини на Майдані. Ця заборона була потрібна для завершення слідчих експериментів.

Постановою прокурора заборонялося державним та комунальним підприємствам, а також громадським організаціям змінювати будь-яким чином обстановку на Інститутській на ділянці від Майдану Незалежності до перехрестя з вулицею Банковою.

Постанова також забороняла змінювати рельєф місцевості, будувати чи зносити будь-які будівлі, малі архітектурні форми, інші постійні чи тимчасові конструкції; висаджувати дерева, встановлювати та демонтовувати стовпи, електричні опори та інші споруди.

Водночас тепер заступниця генпрокурора Анжела Стрижевська, яка скасувала постанову Горбатюка, повідомила, що будівництво Музею не заважатиме слідчим експериментам.

Нагадаємо, у 2017 році Музей Революції Гідності отримав для будівництва 1,22 га землі від Київради. Ділянка розміщена на алеї Героїв Небесної Сотні (Інститутська),3, у Печерському районі столиці. Саме там передбачається будівництво, експлуатація та обслуговування меморіально-музейного комплексу.

28 червня 2018 визначився переможець конкурсу на кращий проект Музею Революції Гідності.

5 липня стало відомо про постанову, якою заборонялося будівництво Музею Революції Гідності. Керівник департаменту спецрозслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк пояснив, що музей будувати не забороняли, а лише тимчасово заборонили роботи по зміні ландшафту. І ця заборона мала діяти 2-3 місяці.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile