Держава виплатить по 200 тисяч гривень сім'ям п'ятьох загиблих у пожежі в Луганській області.

Про це у коментарі hromadske повідомив голова Луганської ОДА Сергій Гайдай.

Також він нагадав, що по 300 тисяч мешканці постраждалих сіл отримають на відновлення чи купівлю будинків, по 50 тисяч — на ремонт, а ще по 20 тисяч дадуть людям, які «були на місці й постраждали».

«Сподіваємось, що наступного тижня ми вже отримаємо гроші і будемо віддавати їх людям», — сказав Гайдай.

Також очільник області повідомив, що повністю згорілі та пошкоджені будинки є у селі Смолянинове та в дачному кооперативі.

Для отримання компенсацій за житло люди повинні мати документи про власність на нього. Однак тим людям, які таких документів не мають, допоможуть їх отримати.

«Є люди, в яких не оформлені будинки, але ми зарезервуємо для них гроші, будемо допомагати їм, пришвидшувати оформлення, і вони теж отримають гроші», — запевнив Гайдай.

Нагадаємо, пожежа виникла 6 липня поблизу села Осколонівка на території Боровського лісництва на близько 50 гектарах. Проте 7 липня через пориви вітру загорілися ліси у Новоайдарському районі Луганщини на площі приблизно 90 гектарів.

Відомо про 5 підтверджених загиблих унаслідок пожежі.

Правоохоронці розглядають три версії пожеж в області: погодні умови, необережне поводження з вогнем та умисний підпал. Також перевіряють версію про можливе попадання снаряду з непідконтрольної території.

Ввечері 9 липня рятувальникам вдалося локалізувати пожежу, наразі продовжується гасіння осередків тління.

Поділитись: